Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարան
Վերջին տարիներին ամբողջ աշխարհում նկատվում է բանկերի կողմից ավանդական բանկային ծառայությունների մատուցման փոխարինում ֆինանսական տեխնոլոգիաների միջոցով / В последние годы во всем мире наблюдается замена традиционных банковских услуг банками с помощью финансовых технологий / In recent years, the replacement of traditional banking services by banks with the help of financial technologies has been observed all over the world
Ը.00.03 «Ֆինանսներ, հաշվապահական հաշվառում» մասնագիտությամբ տնտեսագիտության թեկնածուի գիտական աստիճանի հայցման ատենախոսություն ; Երևան-2024 ; Ատենախոսության թեման հաստատվել է Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանում ; Գիտական ղեկավար՝ Ա. Մ. Քթոյան ; Պաշտոնական ընդդիմախոսներ՝ Ա. Ա. Հակոբյան, Ս. Ս. Միքայելյան ; Առաջատար կազմակերպություն՝ Երևանի պետական համալսարան ; Սեղմագիր՝ 22 էջ։